Who is relaxed and muscles, more time is not tired. You can relax and not only in a state of sleep or autogeneticheskogo dive, but running, swimming, walking and other physical activities. The carrier and self hypnosis formula. We call it Formula № 1:- SAGE - effects on the gastrointestinal tract, diuretic, helps to regulate menstruation, sexual performance and heart-shaped articular muzhchiny.Pri improved in children, it is allowed not to hold the sludge before 10-12 months after acceptance of the active phase of the generic synthroid cost disease. The sessions are allowed and after 3-5 months after the acute period, but only if the child is good, his temperature is normal, blood and urine satisfactory. Temperature 38-40 ° C is used as soil "boots", "glove" or "neck". The duration of treatment should be 8-12 minutes, while the rates of 15 protsedur.Zavershiv history not exceed that may cause the use of leeches in various kinds of diseases, mention the damage it comes to your health as necessary when people leeches handling.

Eesti EKB Koguduste Liidu presidendi tervitus ülestõusmispühadeks AD 2017

"Jeesus on üles tõusnud! Ta on tõesti üles tõusnud."

Kallid vennad ja õed, Kristuses,Sel ajaloolisel sündmusel, mida täna kogu maailma kristlastega meenutame, on vaimses maailmas kõikemuutev vägi, sest enne seda on "surm valitsenud kuningana selle ühe kaudu. Aga seda kindlamini need, kes saavad armu ülirohkesti ning õiguse anni, hakkavad valitsema kuningana elus selle ühe - Jeesuse Kristuse - kaudu." (Rm 5:17)

Kuradi hirmuvalitsemine surma kaudu on lõpetatud! Patu karistus on kantud, lunahind on makstud. Süüdistajalt ja inimkonna vaenlaselt on võetud tema relvad. Uus elu võimalus on Kristuses Jeesuses.

Paulus kuulutab seda võrratut evangeeliumi, hüüdes: "Armu läbi te olete päästetud! -, ning on meid koos temaga üles äratanud ja asetanud taevasesse olukorda Kristuses Jeesuses, et näidata tulevastel aegadel oma armu võrratut rikkust helduses meie vastu Kristuses Jeesuses." (Ef 2:5-7)

Võtame vastu, mis meile on antud ja jagame edasi, mida oleme saanud!


Kõikevaldavat elu Kristuses Jeesuses!

Erki Tamm
Eesti EKB Koguduste Liidu president

Kevadine naistekonverents "Kõnelused Jumalaga"

Millised on sinu kõnelused Jumalaga? Julgustavad vestlused? Ühepoolsed heietused? Tule kenale kevadpäevale ning saa uut innustust muuta oma suhe Jumalaga sügavamaks!

EKB Liidu kevadine naistekonverents "Kõnelused Jumalaga" toimub laupäeval 29. aprillil kl 10.30-17.00 Tallinna Reaalkoolis Estonia pst 6.

Päeva peakõneleja on rahvusvahelise taustaga tunnustatud kõneleja Rommy Yrjölä Helsinki Saalemi Nelipühikogudusest.

Seminare viivad läbi tuntud naised Eestis.

 

Sõna kuulmine ja sõnakuulmine - Annely VeevoAnnely Veevo

Igapäevase müra seest on raske tunda ära Jumala häält, veel enam – kuulda, mida Tema meile ütleb. Jumal suhtleb meiega iga päev, Ta on
osaline meie igapäeva elus, kui me vaid laseme Tal seda teha.
Annely Veevo räägib sellest, kuidas tunda ära Jumala häält, kuidas
Teda usaldada ja mida saadud sõnumitega peale hakata.

 

 

Mari VahermägiKohtumispaik - Piibel - Mari Vahermägi

Jumal mitte üksnes ei kõnele meiega läbi Piibli, vaid Tema Sõna puhul on tegemist palju enamaga - kohtumisega, isiksuse muutumisega, Isikuga - kõne ja sõnad on osa sellest. Selle tegelikus keskmes on Jumala olemus, armastus ja vägi. Mari Vahermägi räägib elumuutvatest kohtumistest Piibli lehekülgedel.

 

 

Rita RüsseMiks ja kuidas? - Rita Rüsse

Rita on pärit Järvakandist ja sealse nelipühikoguduse liige aastast
1993. Koguduse karjasena teenib eelmisest aastast alates. Seminaril
soovib ta heita pilku teemale, miks on vaja ka naistel järgida Jumala
kutset ja milliseid valikuid see meie ette seab.

 

 

 

Muusikaga teenivad Karmeli koguduse ansambel “Püha Müristus” ja PLL ülistustiim Johanna Vahermägi juhtimisel.

Loe edasi: Kevadine naistekonverents "Kõnelused Jumalaga"

Eesti EKB Koguduste Liidu aastakonverents „Järgime Jeesust!“ 21.-22. aprill 2017

Lähtuvalt Eesti Evangeeliumi Kristlaste ja Baptistide Koguduste Liidu põhikirja §-st 23 ja vanematekogu otsusest, toimub Eesti EKB Koguduste Liidu aastakonverents „Järgime Jeesust!“ 21.–22. aprillil Tallinnas, Nõmme Baptistikoguduse palvelas (Puuvilja tn 4).

KAVA

Reede, 21. aprill

18.00 Registreerumine

18.30 Avajumalateenistus; jutlustab Johann Theron misjoniorganisatsioonist „Kingfisher“ (Lõuna-Aafrika Vabariik), teemal „Kristlased ehitavad kirikuid, järgijad toovad taeva maa peale"; muusika Craig Hamer – Tartu International Fellowship Kristlik Kogudus

20.00 Kohvipaus

20.30 Jagamine ja arutelu teemal „Jünger argipäevas" – pastor Tõnis Roosimaa ja Johann Theron

Laupäeval, 22. aprill

9.30 Tervituskohv

9.45 Piiblitund teemal „Laupäev=pühapäev=esmaspäev – kuidas järgida Jeesust päris maailmas?“ – Johann Theron; muusika Madis Kivisilla ansambel

11.00 Kohvipaus

11.15 Aruandekoosolek delegaatidele

13.30 Lõuna

14.30 Jumalateenistus; jutlustab Liidu president Erki Tamm, muusika kogudustevaheline ansambel

Terve päev töötab Eestpalvetuba!

Naiste kevadpäev 2017: "Kõnelused Jumalaga"

Naiste kevadpäev "Kõnelused Jumalaga"  toimub 29. aprillil 2017 kell 10.30-17.00 Tallinna Reaalkoolis. Täpsem päevakava tuleb varsti

Vene regiooni naiste Kevadpäev Kiviõlis

Täna, laupäeval 18.03 toimus Kiviõlis meie vendluse vene regiooni naiste Kevadpäev. Külaline oli Moldovast  Marianna Dubtšak - teemal "Emad palves".

Suur tänu Kiviõli koguduse perele nii südamliku ja rikkaliku kostitamisega vastuvõtu eest! Suur tänu Jumalale kordaläinud päeva eest!

Vene õdede kevadpäeval osalejad.
Haldi Leinus (paremalt teine) koos külalistega Moldovast ja Valgevenest vene regiooni naiste Kevadpäeval Kiviõlis.

Juhtmõte 2017: järgime Jeesust!

Võtame 2017. aasta juhtmõtteks: „Järgime Jeesust!“ 

Erki Tamm Kiduspe advendiõhtul. Foto: T. KährKogu möödunud aasta on mind intrigeerinud Jeesuse vastus Peetrusele: „Kui ma tahan, et ta jääb minu tulekuni - mis see sinusse puutub? Sina järgne mulle!“ (Jh 21:22)

On oht, et meie isiklik suhe Jeesusega, jääb teistega tegelemise varju, sest viimane tundub nii oluline. Sellega on aga nii nagu lennukis õpetatakse: enne tuleb vanematel tõmmata hapnikumask pähe ja seejärel lastele. Ilma õhuta ei ole vanemad suutelised ka lapsi aitama. Jeesusega osaduses olles muutume iseenda parimaks versiooniks ning inimesteks, kellel on teistega jagada jumalikke kogemusi.

Alamkategooriaid

  • Keskuse uudised
  • Koguduste uudised
  • Naistetöö
    • Naistetöö üksikud artiklid
  • Sündmused
Päeva kirjakoht: 1Ms 41:37-57
Nädala moto: Jumala auhiilgus

kutse kool KEILA 20 1200x848