Kodulehe suunaja

Oikumeeniline naistekonverents tulemas

 Armsad õed Kristuses, 


rõõm on teatada, et 21. aprillil toimub järjekordne oikumeeniline naistekonverents teemal "Andestamise vägi".  Olen pidanud seda teemat väga oluliseks. Ilmselt olete koos minuga märganud ja kohanud peenelt peidetud andestamatust, kibedust, mis märkamatult on ajanud ja ajavad oma juuri meie südametesse (Hb 12:15), mõjutades nii kogu meie elu. Selle tulemusel on asjatut rõhumist ning seetõttu tõotusi, mida Jumal on meile lubanud, kogeme nii vähe.

Külalislektorina tuleb kõnelema Anna-Liisa Valtavaara Soomest. Anna-Liisa Valtavaara teemade tutvumisega leidsin, et ka minu südames oli koht meeleparandusele. 

Kutsun teid üles tegema palveid ja eestpalveid nende naiste eest, keda elu valusate kogemuste läbi on muserdanud ja lõhki käristanud, kes hädade ja viletsuse poolt on põrmustatud. Kutsun üles palvetama, et tõotused, mida Jumal on lubanud täita (Js 61): parandama neid, kel murtud süda; andma vabaduse seotuse asemel; andma ülistusrüü kustuva vaimu asemel; rõõmuõli leinrüü asemel; teostuksid konverentsil ja kõigi naiste eludes.


Kui see üleskutse ei puuduta Sind või naisi, keda teenid, kutsun siiski osalema, et mõista sügavamalt:

  • miks tasub andeks anda?
  • mis on andeksandmine ja mis ei ole?
  • ja vabaks saama süütundest.

Registreerida konverentsile saad aadressil www.2012.ee/naised 

Kui tekib küsimusi saad täpsemat informatsiooni kirjutades e-posti aadressil: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või helistades telefonil 6607874.

  
Tule ise ja võta oma sõbrad kaasa.
Siin on välja trükkimiseks sobiv kevadkonverentsi plakat pdf-failina ja veebis jagamiseks jpg-pildifailina.
Kui jaksad, palun palveta koos minuga Js 61; Lk 4:18-19 tõotuste täitumist.

Teid kõiki südamest tänades, et olete kaasas jumalariigi edendamisele naiste hulgas.

Liidu naistöö koordinaator,
Karin Raja
naistekonverentsi reklaamplakat
Päeva kirjakoht:
Nädala moto:

Läänemaa Kutse Kool 2017/2018

KUS vastuvõtt 2017