Kodulehe suunaja

Õnnistatud Lõuna-Eesti naiste osaduspäev


livia evelynEelmisel laupäeval toimus Otepää Palveränduri kirikus Lõuna-Eesti naiste osaduspäev. See oli üks väga tagasihoidlik nimetus sellele päevale. Tegelikult oli see tõeliselt heal ja vaimulikul tasemel konverents, kuhu tuli üle 50 osaleja.

Tahan avaldada oma südamliku tänu Issandale ja tunnustust kõigile korraldajatele ning eestpalvetajatele. Püha Vaimu ligiolu oli väga tuntav algusest peale ja olen veendunud, et kõik osalejad said ühise ülistuse, ettekannete, palvete ja osaduse läbi Jeesusele lähemale.

Aitäh Liidu naistööle ja Janice Viinalassile ning tema abilistele, Salemi koguduse noortele ülistajatele, seminaride ettekandjatele Evelyn Ainlole, Ele Pajule ja Brasiilia külalisele Livia Tellesele. Ma olen põnevil ootuses, mis meie kogudustes nüüd edasi juhtuma hakkab, sest Jeesus tuli lähemale!

 

Osalejate tagasiside:publik


Rutti: "See oli just, mida väga vajasin, olen nii tänulik Janice, sulle, ja kõigile osalejatele. Ega asjata ei ole kirjas, et üks päev Jumala kojas on parem kui....... See oli üks toredamaid ja õnnistusrikkamaid päevi üle pika aja ."

Kaili: "Tänan Teid kõiki, kallid naised! Minu jaoks oli täna imeline päev Jumala ligiolus ja loodan, et sellelaadseid päevi tuleb veelgi! Olge õnnistatud!"

 

Uudise koostas: Margo Meri

saali

 
Nädala moto: Issanda laua juures

Läänemaa Kutse Kool 2017/2018

KUS vastuvõtt 2017