Kodulehe suunaja

Naistöö juhatuse liikmed

Talvi-HeldeMitte et ma selle oleksin saanud või oleksin juba täiuslik, aga ma püüan kätte saada seda, mille pärast Kristus Jeesus on minu kätte saanud.” (Fil 3:12)

Naistöö juhina tahan olla sõnumiviija naistele, et nad võiksid saada osa sellest, milleks Kristus neid on kätte saanud! Jumal armastab igat naist ja Tema soovib, et Ta tütred oleksid rõõmsad ja õnnelikud. Sooviks on õhutada naisi märkama neid, kes on kurvad või väsinud ning neid oskuslikult toetada ja jälgida, et keegi koguduses kui perekonnas ei jääks üksinda!

Meditsiinitöötajana tahan pöörata naiste tähelepanu ka tervislikele eluviisidele, selleks et kõik, mis meil on …vaim ja hing ja ihu olgu tervikuna hoitud laitmatuna meie Issanda Jeesuse Kristuse tulemiseks! (2Ts 5:23)

Kontaktid: Tel: 5564 7722, e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud." style="color: #3082bf;">See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Talvi Helde, EEKBKL naistöö juht

 


Pilvi2"Mina olen viinapuu, teie olete oksad. Kes jääb minusse ja mina temasse, see kannab palju vilja, sest minust lahus ei suuda te midagi teha." (Jh 15:5) 


Meie jõud tuleb sellest, kui me veedame aega koos Jumalaga. Meie jõud tuleb meie palvekambrist, kus oleme ühenduses Jumalaga, nagu oksad peavad olema ühenduses viinapuuga. Kui tahame oma elus vilja kanda, siis on selleks ainuke võimalus- mine palvekambrisse ja otsi Jumalat. Olen oma elus kogenud, et kui ma seda aega ei võta, siis ma kukun läbi. Ka pisiasjades, sellistes asjades, millega peaksin tavaliselt hakkama saama. Ma sõltun kõigis valdkondades oma elus Jumalast.

Nii sageli tahame naistena toetuda oma abikaasale või kellelegi teisele inimesele, kes on meie kõrval. Aga on üks ainuke, kes on alati kindel ja see on Jumal. Tema ainuke kindel kalju.
 
Pilvi Preisfreund
juhatuse liige
 
 
Päeva kirjakoht:
Nädala moto:

Läänemaa Kutse Kool 2017/2018

KUS vastuvõtt 2017